Szent Johanna Gimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Szent Johanna Gimi


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Staff
Chat
Legutóbbi témák
» Karakterlap sablon
Henrikkkkk-let's go Emptyby Báthory Áron Pént. Ápr. 17, 2015 11:04 pm

» Keresett karakterek
Henrikkkkk-let's go Emptyby Szatmáry Kinga Hétf. Ápr. 13, 2015 3:15 pm

» Canon karakterek
Henrikkkkk-let's go Emptyby Szatmáry Kinga Hétf. Ápr. 13, 2015 2:51 pm

» who will tell the story of your life?
Henrikkkkk-let's go Emptyby Báthory Áron Pént. Aug. 22, 2014 11:21 am

» Henrikkkkk-let's go
Henrikkkkk-let's go Emptyby Vendég Szomb. Júl. 12, 2014 7:04 am

» Mille Emili
Henrikkkkk-let's go Emptyby Vendég Kedd Jún. 03, 2014 6:16 pm

» Mészáros Henrik
Henrikkkkk-let's go Emptyby Vendég Vas. Jún. 01, 2014 9:47 pm

» I ♥ los angeles
Henrikkkkk-let's go Emptyby Báthory Áron Vas. Jún. 01, 2014 2:27 pm

» Somewhere in neverland
Henrikkkkk-let's go Emptyby Vendég Szomb. Május 31, 2014 8:01 pm

» Miami Life RPG
Henrikkkkk-let's go Emptyby Vendég Szomb. Május 31, 2014 1:28 pm

Kiemelt társoldalak

 

 Henrikkkkk-let's go

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Henrikkkkk-let's go Empty
TémanyitásTárgy: Henrikkkkk-let's go   Henrikkkkk-let's go EmptySzomb. Júl. 12, 2014 7:04 am




Keve Henrik András


[You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]


Becenév:csak simán Henrik
Kor:17
Születési idő/hely:Dubai, 1997.máj.17
Szeret: a családom, Dorka,  kosárlabda, banános muffin, dr.pepper
Nem szeret: ittas emberek, tejcsoki, házifeladat
Szülők: anya: Keve Vivien-orvos- 40 éves lenne-nagyon jó kapcsolat vot- elhunyt, apa: Keve András-üzletember-jó kapcsolat-44 éves
Testvér: hugi: Keve Lilien-tanuló-12 éves- ő az én kishugom mármint ha valaki bántani meri, örökbefogadott öcsi: Keve Sebastian-14éves-tanuló- a legjobb tesó!
Legjobb barát: Boti
Csoport: tanuló: Szent Johanna Gimi, 11.a
Beszélt nyelvek: portugál, angol, francia
Hobbi: kosárladba
Háziállat: -




Ide egy 150 szavas jellemzést kérünk karaltered külsejéről belsejéről. Ez elég fontos, szóval szép kerek mondatokat írj, hogy jobban megismerhessünk. Ide egy 150 szavas jellemzést kérünk karaltered külsejéről belsejéről. Ez elég fontos, szóval szép kerek mondatokat írj, hogy jobban megismerhessünk. Ide egy 150 szavas jellemzést kérünk karaltered külsejéről belsejéről. Ez elég fontos, szóval szép kerek mondatokat írj, hogy jobban megismerhessünk. Ide egy 150 szavas jellemzést kérünk karaltered külsejéről belsejéről. Ez elég fontos, szóval szép kerek mondatokat írj, hogy jobban megismerhessünk. Ide egy 150 szavas jellemzést kérünk karaltered külsejéről belsejéről. Ez elég fontos, szóval szép kerek mondatokat írj, hogy jobban megismerhessünk. Ide egy 150 szavas jellemzést kérünk karaltered külsejéről belsejéről. Ez elég fontos, szóval szép kerek mondatokat írj, hogy jobban megismerhessünk. Ide egy 150 szavas jellemzést kérünk karaltered külsejéről belsejéről. Ez elég fontos, szóval szép kerek mondatokat írj, hogy jobban megismerhessünk. Ide egy 150 szavas jellemzést kérünk karaltered külsejéről belsejéről. Ez elég fontos, szóval szép kerek mondatokat írj, hogy jobban megismerhessünk. Ide egy 150 szavas jellemzést kérünk karaltered külsejéről belsejéről. Ez elég fontos, szóval szép kerek mondatokat írj, hogy jobban megismerhessünk.




1997-ben születtem Dubaiban, egy magánkórházban, mert, hogy kemény egy és fél héttel hamarabb megszülettem, mint, ahogy az orvosok jósolták. Viszont ekkor még a szüleim Dubaiban voltak egy ünnepségen, amikor is kb. délelőtt 11 körül elkezdődött az anyukámnál az erős hasfájás és már rögtön tudták, hogy mi van, így bevitték az város legjobb korházába. Az nap állítólag gyönyörűen sütött a nap és egyetlen egy sötét felhő se zavarta meg a kék és gyönyörűségét. Az anyám szerint könnyű és gyors szülés volt, nem, mint a húgomnál, Lilinél. Így történt, hogy nem ide haza Budapesten, hanem az Egyesült Arab Emírségek második legnagyobb városában, Dubaiban láttam meg a napvilágot. Gyermekkorom kitűnő volt, bármilyen játékot megkaptam, amit csak akartam és rengeteget jártunk utazni. Az első születésnapomat (amire amúgy nem igen emlékszek) a Bahamákon töltöttük. 3 évig voltam egyke gyerek, amikor is a szüleim egy hirtelen döntés után örökbe fogadtak egy svéd gyereket: Sebastiant, az én kis öcsikémet. Mindenkit nagyon meglepett ez az egész, de én már ekkor, 3 évesen is nagyon örültem, hogy lesz egy játszótársam. Majd eltelt 2 év és megszületett a húgom, Lili. Az egész ház gyerek ricsajtól volt hangos ebben az időben. Majd ezután elkezdtem iskolába járni, ahol megismerkedtem a szerelemmel. Az első igaz szerelmemet Lucának hívták és még csak elsős voltam, amikor belé szerettem. Nem lett semmi komoly köztünk, de emlékszek, hogy egyszer kaptam tőle egy puszit az arcomra. Ahogy teltek-múltak az évek rengeteg barátot szereztem és volt pár barátnőm is. Egyik lánnyal se volt komoly párkapcsolatom a általános suli során. Ám akkor felvettek a Szent Johannába, ahová amúgy a fél családom járt és apa nem egy kis összeggel szokta támogatni az iskolát. A legjobb haverommal, Botival itt ismerkedtem meg. Az első évem az nem volt izgalmas. Bulikra jártam és volt pár randim is, de olyan esemény, amely megváltoztatta volna az életemet, nem történt. A következő év viszont nagyon esemény dús volt. Megismerkedtem Annával, aki akkor kezdte a sulit. Rögtön megtetszett a lány, majd amikor elhívtam egy randira és rengeteget beszélgettünk egyszerűen belé szerettem. Végül összejöttünk és az óta együtt vagyunk. Nagyon szeretőm őt és ilyen komoly kapcsolatom még soha se volt és remélem sokáig meg is fog maradni. Persze nekünk is volt egy nehéz korszakunk az elején, amikor megjelent a volt barátja. De ennek már vége és boldog párkapcsolatban élünk, de akkor történt a tragédia. Az anyukám egy autóbalesetben meghalt szeptember 16-án. Apával jöttek haza a Szegedi polgármester lányának az esküvőjéről. Ők ketten hátul ültek és az új sofőrűk vezetett. Olyan negyed kettő körül lehetett és eléggé sötét volt. Egy kereszteződésnél jártak és nekik zöld lámpa volt, így a sofőr padlógázzal hajtott, hisz tudta, hogy a szüleim nagyon fáradtak és hamar haza akarnak érni. Behajtottak a kereszteződésbe és oldalról egy kocsi nekik ment. A kocsit egy ittas férfi vezette és simán áthajtott a piros lámpánál, majd nekik ment. Nagyon-nagyot ütköztek és a kocsijuk megpördült egyszer, majd felborult. A sofőr, név szerint Károly és az ittas férfi rögtön meghalt, anya pedig akkor, amikor megjöttek a mentők. Apukámnak pár csontja eltölt, de emellett nem történt vele nagyobb baj. Ezután egy nagyon rossz időszak volt számomra, vagyis az egész család számára. Mindenkinek nagyon hiányzott anya és apa magát okolta a halála miatt. Az, hogy nem roppantam össze lelkileg az Dorka érdeme. Végig mellettem volt, és amikor apának kellet segíteni, hogy ne magát okolja a baleset miatt, akkor is segített. Mára már a helyzet sokkal jobb, mint akkor volt. Persze még mindig nagyon hiányzik, mert csak kb. fél éve történt. Apa is már egyre jobban kimozdul a házból, kezd újra a régi lenni és egyre több közös programot szervez Lilivel is.



user neve; hány éve játszol; kor; multik;

Vissza az elejére Go down
 
Henrikkkkk-let's go
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szent Johanna Gimi :: Archívum :: Karakter temető-
Ugrás: