Szent Johanna Gimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Szent Johanna Gimi


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Staff
Chat
Legutóbbi témák
» Karakterlap sablon
Kiss Bálint Emptyby Báthory Áron Pént. Ápr. 17, 2015 11:04 pm

» Keresett karakterek
Kiss Bálint Emptyby Szatmáry Kinga Hétf. Ápr. 13, 2015 3:15 pm

» Canon karakterek
Kiss Bálint Emptyby Szatmáry Kinga Hétf. Ápr. 13, 2015 2:51 pm

» who will tell the story of your life?
Kiss Bálint Emptyby Báthory Áron Pént. Aug. 22, 2014 11:21 am

» Henrikkkkk-let's go
Kiss Bálint Emptyby Vendég Szomb. Júl. 12, 2014 7:04 am

» Mille Emili
Kiss Bálint Emptyby Vendég Kedd Jún. 03, 2014 6:16 pm

» Mészáros Henrik
Kiss Bálint Emptyby Vendég Vas. Jún. 01, 2014 9:47 pm

» I ♥ los angeles
Kiss Bálint Emptyby Báthory Áron Vas. Jún. 01, 2014 2:27 pm

» Somewhere in neverland
Kiss Bálint Emptyby Vendég Szomb. Május 31, 2014 8:01 pm

» Miami Life RPG
Kiss Bálint Emptyby Vendég Szomb. Május 31, 2014 1:28 pm

Kiemelt társoldalak

 

 Kiss Bálint

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Kiss Bálint Empty
TémanyitásTárgy: Kiss Bálint   Kiss Bálint EmptySzer. Május 01, 2013 5:04 pm



Kiss Bálint



Az Imagine D. Radioactive-ja halkan feldübörgött a rádióban. Általában full jó hangulatadónak, most viszont enyhén szólva sem pozitív irányba terelte a beszélgetést, csak még unalmasabbnak tűnt tőle az egész. Én és Dina. Tényleg rohadt izgin hangzik. Jó, eleinte még nem is volt olyan szörnyű, egy kis nyuginak mindenképp tökéletes volt. Ahhoz képest, hogy tipikusan padhelyzet volt - neki se én kellettem, nekem se ő... így legalább feldobtuk a dolgokat. Még vicces is volt, hogy annyian kiakadnak rajtunk.
Eddig a pillanatig, eddig a napig. Meg az előzőig... Az azt megelőzőig... Már nem tudom, mióta ment a huzavona. De miért én szakítsak? Oké, az is gáz lenne, ha fordítva történne - mégis róla van szó. De egy szakítás nem csak egy szakítás. Ahhoz értelmesen is kell beszélni. Nem? Mondjuk nem hiszem, hogy pont a szöszi érdemelne ilyesmit, de elvileg kéne valami normális indok is, meg valahogy belekezdeni. Passz. Egyenlőre inkább maradok magamnál, maximum eltör pár dolgot a fejemen. Ha kórházba kerülnék, akkor suliba se kéne menni. Khm.
- Figyelj, cuki csaj vagy, szép meg minden, de már régóta.

Hát persze, hogy ez mind hétfőn történt. Hogy is mulaszthatták volna el a másnapi pletyizést, hogy milyen szép jégkrémmel a hajamban húztam haza? Még jó, hogy az egész sulin azért nem ment végig. Így se mondanám hogy annyira vigyorogtam, mikor eljutott a régi bandáig. Vagy Kittiig. Rendesen hallottam, mikor Kata odasúgta neki. Repes a kicsi szívem.

Vetek egy gyors pillantást az órára és felsóhajtok: tíz perc, tíz hosszú perc. Kezdem úgy érezni, hogy nagyon nem tanulásra találtak ki. Az általános még fasza volt, csak azt kellett megtanulnom, puskát hogy kell írni. Na meg hol lehet jól elrejteni. Nem mintha most nem ezt tenném, de már több az egész, mint amit le tudnék jegyzetelni. Hopp? Vagy tíz különböző helyre kéne dugnom papírt, hogy minden meglegyen. Azért ez szívás. De legalább a tanárok szeretnek, mikor épp nem utálnak. A mai valahogy nagyon összejött nekik, már a harmadik szerencsétlen akarna feleltetni. Pech, hogy ezt is könnyen ki lehet játszani. Mert én beteg voltam, kérem, ma jöttem először, most kérek el mindent.
Még ha tudnák, hogy nincs is igazán kitől... Dupla pech.
Egyre nehezebbek a szemhéjaim, szóval lassan, csak lassan... és nem! Kicsöngettek! Tessék, ilyen az én formám. Majd angolon alszok.
Egy pillanat alatt összekaparom a cuccaimat és elindulok kifelé, csakhogy félúton a nagy kómám közepén véletlenül nekimegyek valakinek. Kitti.
- Bocs, nem direkt volt - emelem azonnal védekezésre a kezeimet. Úgy tűnik nem ez lesz a legszerencsésebb hetem, annál is inkább. Pedig ezt a szöszit még bírom is, nem szép, hogy ennyire haragszik rám. Ja mert ja, szóra se méltat, csak vet rám egy gyilkos pillantást és már el is siet. Én is szeretlek, drága. Vajon ha idegesítem, akkor még nem tette túl magát rajtunk, vagy pont hogy de? Pff, csajok. Bonyolultak. Ez se jó, az se jó.
Veszek egy nagy levegőt, majd utána sietek és betoppanok elé. Majdnem nekem jön, de sebaj, őt se érinti meg túlzottan: már kerül is ki.
- Nem beszélhetnénk meg?
[You must be registered and logged in to see this image.]
Becenév: rád bízom
Kor: 16
Születési idő/hely: 1997. 02. 02. ; Budapest
Szeret:
• szombat
• bulik
• csajozás
• techno
Nem szeret:
• tanulás
• hétköznapok
• Dina
Szülők:
Kiss Tímea ; 36 ; Szerintem a kora mindent elárul, kezdve azzal, hogy 20 évesen esett teherbe. Kellemetlen. Mondjuk nem voltam rá valami nagy hatással, szerintem még mindig hercegnőnek képzeli magát.
Kiss Bence ; 40 ; Ha engedély kell valamire, őt messzire elkerülöm - egy pillanat alatt átlát rajtam. Anno ő volt a suli legmenőbb sráca, legalábbis anya ezt állítja. Okos, akkor is volt esze meg memóriája, de elpocsékolta. Folyton ezért pattog, idegesítő.
Legjobb barát: jelenleg nincs
Csoport: tanuló ; 11/b
Beszélt nyelvek: magyar, angol, olasz
Hobbi: Néha beesek hip-hopra, néha kiürítek pár graffitis flakont, de ezeken kívül... hát semmit, de úgy konkrétan semmit nem szoktam csinálni. Feltéve, hogy a randizgatás nem hobbi. Hogy hétvégén mit csinálok az már más kérdés: buli, haverok, csajok, pia, cigi, néha kicsit több is.
Jellem: Sok mindent tudnék felsorolni ehhez a részhez, de mivel csak pár mondat kell, gondolkozzunk csak a lényegen. Szóval én. Az előbbiekből szerintem simán leszűrhető, hogy a jelennek élek. A lényeg hogy jól érezzem magam, ami végül is egyáltalán nem rossz dolog, mert akkor a körülöttem lévők is így vannak ezzel. Azért mekkora vagyok már, nem? Amúgy nem mondom, hogy én vagyok a társaság bohóca, de ha arról van szó, könnyen bedobom magam. Főleg, hogy már nincsenek Zsoltiék. Enyém a gimi, emberek!



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kiss Bálint Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kiss Bálint   Kiss Bálint EmptySzer. Május 01, 2013 7:29 pm

Elfogadva!


Gratulálok el vagy fogadva, irány játszani, de előtte foglalózni és hódítsd meg az iskolát. Csak aztán nehogy pofára ess, és mégse legyél olyan menő, mint amilyen szeretnél lenni, mert tudod a fagyi néha visszanyal.
Igazából minden tetszett, de, hogy egy kis kritikát is mondjak néha sok tőmondatot használsz, ami néha zavaró, de ettől eltekintve jó szórakozást itt nálunk:D


Vissza az elejére Go down
 
Kiss Bálint
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szent Johanna Gimi :: Archívum :: Karakter temető-
Ugrás: