Szent Johanna Gimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Szent Johanna Gimi


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Staff
Chat
Legutóbbi témák
» Karakterlap sablon
Horváth Oliver † Jaybee Emptyby Báthory Áron Pént. Ápr. 17, 2015 11:04 pm

» Keresett karakterek
Horváth Oliver † Jaybee Emptyby Szatmáry Kinga Hétf. Ápr. 13, 2015 3:15 pm

» Canon karakterek
Horváth Oliver † Jaybee Emptyby Szatmáry Kinga Hétf. Ápr. 13, 2015 2:51 pm

» who will tell the story of your life?
Horváth Oliver † Jaybee Emptyby Báthory Áron Pént. Aug. 22, 2014 11:21 am

» Henrikkkkk-let's go
Horváth Oliver † Jaybee Emptyby Vendég Szomb. Júl. 12, 2014 7:04 am

» Mille Emili
Horváth Oliver † Jaybee Emptyby Vendég Kedd Jún. 03, 2014 6:16 pm

» Mészáros Henrik
Horváth Oliver † Jaybee Emptyby Vendég Vas. Jún. 01, 2014 9:47 pm

» I ♥ los angeles
Horváth Oliver † Jaybee Emptyby Báthory Áron Vas. Jún. 01, 2014 2:27 pm

» Somewhere in neverland
Horváth Oliver † Jaybee Emptyby Vendég Szomb. Május 31, 2014 8:01 pm

» Miami Life RPG
Horváth Oliver † Jaybee Emptyby Vendég Szomb. Május 31, 2014 1:28 pm

Kiemelt társoldalak

 

 Horváth Oliver † Jaybee

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Horváth Oliver † Jaybee Empty
TémanyitásTárgy: Horváth Oliver † Jaybee   Horváth Oliver † Jaybee EmptyVas. Május 05, 2013 5:47 pm



Horváth Olivér



Nem hiszem el, hogy megint elaludtam, mert nem csörgött az az átkozott vekker. Pedig ma igen fontos napom lesz, nem elég hogy a napom is bevan táblázva, de még a húgomért is ki kell menjek a reptérre, mivel ő úgy gondolta, hogy fél 12kor érkezik haza. És kinek kell elmennie érte? Na, kinek? Hát, persze, hogy nekem! Mert csak én leszek elérhető, de kérdem én. Ilyenkor hol vannak a szüleim? Ja, igen! Elmentek valami üzleti útra, nem érdekli senkit, hogy én most végzem, és jövőre már egyetemre járom. Nem mintha szükségem lenne arra, hogy támogassanak, de egyszer- egyszer nekem is jól esne az, ha mellettem állnának. Bezzeg a húgomat istenítik, egyszerűen megáll az eszük tőle, csak azért, mert ő ’rendes’ viselkedést tanúsít a Szent Johannában.
Hatalmas gyorsasággal robbantam ki az ágyból, az órám már fél 9-t mutatott, ami azt jelentette, hogy már elkéstem az első két órámat. Felrángattam magamra egy nadrágot, egy hozzáillő felsővel, belőttem a hajamat, majd egy almával a számba rohantam le a lépcsőn és vágódtam be a kocsimba.
Úgy látszik, ma mindenki elennem van, mivel a dugót is szépen kifogtam… Ennél nagyobb szerencsém nem is lehetne! Kb. három óra késéssel sikerült beérnem az iskola épületébe, s nem törődve azzal, hogy ki van kint és ki nem elkezdtem a folyósón rohanni. Persze ilyenkor nem szoktam a lábam elé nézni, meg azt sem figyelem kinek megyek neki, és kinek nem.
Hirtelen egy ütést éreztem vállamnál, majd egy hangos bummot és lábam akaratlanul is megállt.
- Nem látsz a szemedtől? – kérdeztem morogva, majd átlépve rajta próbáltam, de elkapta a lábamat, és térdre estem. Hangos szidás után haragosan néztem rá. – Most komolyan? Gyerekes! – vetettem oda neki. Mire csípősen röhögött fel.
- Én vagyok a gyerekes?! Te nem tudsz a lábad elé nézni! Mi a fenéért nem tudsz csak úgy rendesen közlekedni? A tehenek is jobban közlekednek nálad! – hangja a dühtől csengett, amitől nekem csak nevetnem kellett. Egyszerűen kiakasztó ez a szőke srác, aki nagyobb nálam meg minden, de… amúgy olyan idegesítő.
- Hogy te milyen idegesítő vagy! – csaptam össze a kezemet, majd megigazítva a nadrágomat, továbbhaladtam a tantermem fele. El se hiszem, hogy egy olyan valakibe kellett belebotlanom, mint ő! Ez eszméletlen, hogy ilyen… á, nem is tudom, mit mondjak rá, egy szónak is száz a vége… IDEGESITŐ!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Becenév: Oli, Jaybee
Kor: 18
Születési idő/hely: 1995.05.20, Sopron
Szeret:
→ cigi
→ pia
→ buli
→ banda
Nem szeret:
→ romák
→ görögdinnye
→ házi szappan
→ nagyi rágója
Szülők: Horváth - Sárközi - Emma, 40, elég jó a kapcsolatunk. A legtöbbször egyedül vagyok, de anya az a családban aki naponta 6x felhív, hogy megkérdezze merre vagyok, még akkor is, ha nincs az országban.
Horváth Norbert, 40, ingatlannal foglalkozik, ezért nem sokat van itthon, állandóan utazik, de mikor itthon van akkor jókat beszélgetünk. Támogatja a bandánkat, mivel neki is volt egy, néha kimegyünk focizni.
Testvér: Norina, 18, ő az én ikertesóm. Bár kettőnk közül én vagyok a gyerekesebb, és ő viselkedik úgy, mint egy 18 éves. Remek a kapcsolatunk, igazi testvér kapcsolat, összetartunk meg ehhez hasonlók, és nem ítél el, amit köszönök neki.
Legjobb barát: Nándi, 18, ő az egyik legjobb haverom. dobos a andánkba, nagyon jól bánik az ütőkkel. Állandóan poénkodunk, és nem szoktunk nagy dobra verni semmit. Birka természetűek vagyunk, vajon?
Csoport: 12/b
Beszélt nyelvek: angol, lengyel, német, francia
Hobbi: gördeszkázom, énekelek, gitározok, graffitizek
Háziállat: Zsój a két éves királykobrám, az otthoni kis állatkert szerű házikóban tartjuk, a többi állattal együtt, akiket most nem szeretnék felsorolni.
Jellem: Nem valami nagy szám. Olyan, mint a legtöbb átlagos fiú, talán annyi kivétellel hogy szeret vandálkodni. Nem szereti a pláza picsákat, inkább levadászná őket, mint Hitler a zsidókat. Tud kedves lenni, de megtalálható benne a bunkóság is. Agresszív, de csak néha, és csak a fallal. Szeret új dolgokat csinálni, vakmerő, nagyképű és nagyon megértő tud lenni. Hat az emberekre, és ez pont megfelelően illusztrálja, hogy nem egy egyszerű személy. Sose lehet tudni, milyen lábbal kelt fel.



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Horváth Oliver † Jaybee Empty
TémanyitásTárgy: Re: Horváth Oliver † Jaybee   Horváth Oliver † Jaybee EmptyVas. Május 05, 2013 6:58 pm

Elfogadva!


Ez a testvérek közötti versengés szerintem mindenkinél meg van és ez hoz színt az életbe. Nekem nagyon tetszett a jellemed, a szerepjátékos példád. nem volt benne semmi kivetnivaló, ezért el is fogadlak! Irány foglalózni!Smile

Vissza az elejére Go down
 
Horváth Oliver † Jaybee
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Olivér & Tomi - SZIGET fesztivál

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szent Johanna Gimi :: Archívum :: Karakter temető-
Ugrás: