Szent Johanna Gimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Szent Johanna Gimi


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Staff
Chat
Legutóbbi témák
» Karakterlap sablon
Felmayer Dávid ~ Are you ready for me? Emptyby Báthory Áron Pént. Ápr. 17, 2015 11:04 pm

» Keresett karakterek
Felmayer Dávid ~ Are you ready for me? Emptyby Szatmáry Kinga Hétf. Ápr. 13, 2015 3:15 pm

» Canon karakterek
Felmayer Dávid ~ Are you ready for me? Emptyby Szatmáry Kinga Hétf. Ápr. 13, 2015 2:51 pm

» who will tell the story of your life?
Felmayer Dávid ~ Are you ready for me? Emptyby Báthory Áron Pént. Aug. 22, 2014 11:21 am

» Henrikkkkk-let's go
Felmayer Dávid ~ Are you ready for me? Emptyby Vendég Szomb. Júl. 12, 2014 7:04 am

» Mille Emili
Felmayer Dávid ~ Are you ready for me? Emptyby Vendég Kedd Jún. 03, 2014 6:16 pm

» Mészáros Henrik
Felmayer Dávid ~ Are you ready for me? Emptyby Vendég Vas. Jún. 01, 2014 9:47 pm

» I ♥ los angeles
Felmayer Dávid ~ Are you ready for me? Emptyby Báthory Áron Vas. Jún. 01, 2014 2:27 pm

» Somewhere in neverland
Felmayer Dávid ~ Are you ready for me? Emptyby Vendég Szomb. Május 31, 2014 8:01 pm

» Miami Life RPG
Felmayer Dávid ~ Are you ready for me? Emptyby Vendég Szomb. Május 31, 2014 1:28 pm

Kiemelt társoldalak

 

 Felmayer Dávid ~ Are you ready for me?

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Felmayer Dávid ~ Are you ready for me? Empty
TémanyitásTárgy: Felmayer Dávid ~ Are you ready for me?   Felmayer Dávid ~ Are you ready for me? EmptyHétf. Május 06, 2013 2:29 pm



Felmayer Dávid



Szombat reggel valaki elkezdte bökdösni az oldalamat. Résnyire kinyitottam a szememet és vissza is csuktam. Igaz, hogy Kinga volt, de még aludni akarok. Úgy fél órát.
- Kinga tudod hogy szeretlek, de most álmos vagyok.
Miután nem válaszolt felültem és kinyitottam a szememet. Kinga az ő „pizsama” szerűségében volt, mert ott aludt nálunk, de ne gondoljatok semmi rosszra, csak ott aludt. A pizsama az neki egy top és egy kis rövidnadrág volt, mert nem szerette a bő pólókat és a sima bugyit. Hát ő Kinga.
- Eljössz velem az öregek otthonába felolvasni, vagy menjek egyedül?
Kérdezte a noteszét bújva. Gondolom átnézte a napi tennivalóit ami így nézhetett ki : Reggeli, Öregek otthonában felolvasás, ebéd, tanulás, tanulás Dave-el, vacsora. És persze a felét nem tudtam.
- Persze hogy elmegyek veled. Én menjek elsőnek készülődni vagy te?
Kérdeztem reménykedve, hogy esetleg egy kicsit vissza tudnák aludni.. Én kis naiv.. Kinga ismer, ezért rögtön mondta, hogy én menjek. Ezért szeretem őt, mert legalább egy kis rendszert hoz az életembe. Gyorsan lezuhanyoztam és fogat mostam és beengedtem a fürdőbe Kingát is. Mostanság többet alszik nálunk, mert a mi házunk közelebb van az ELTE-hez. Hízelgő, mert legalább többet vagyunk együtt, de a hátulütője az, hogy többet kell tanuljak. Mert ha Kinga, akkor tanulás ezerrel. Már ajánlottam Dr. F. Mayer szaktudását, de ő inkább túltanulja magát, minthogy lógjon. Miután Kinga is elkészült a szokásostól kicsit eltérően inget vettem fel nyakkendővel és sötét farmerrel. Az öltöny ilyenkor nagyon meleg viselet. Gyorsan megreggeliztünk és apumnak mondtam, hogy vigyen el. Az öregek már nagyon várták Kinga szokásos felolvasását, amin én büszkén néztem Kingát. Egy átlagos srác csak annyit morogna, hogy : „Az én csajom”, de én nem mondtam semmit, és ebben benne volt minden. Minden benne volt a gondolataimban. Egyszerűen csak szerettem amit csinál.
Haza érve persze egy gyors ebéd után tanultunk mint a félőrültek, így amíg Kinga kedvenc zenéje ment (Beyonce – Sweet Dream) próbáltam a matekra koncentrálni, de nem ment. Kinga és Reni nektek hogy megy? Áruljátok el a titkot! Mert nekem is kéne pár tipp…
Este Kingát haza kísértem és egy kicsit be is mentem hozzájuk. A húga, Kitti bömböltetett valami gót zenét, az anyja tehetetlenül állt az ajtóban. Gondolom ordibált, hogy halkítsa le a zenét, de Kitti nem nagyon figyelt oda rá. Kingát látva az anyja szeme felcsillant, és Kinga a lehetetlent megpróbálva ordította túl a zenét, így a zene lehalkult, az anya lemehetett végre és Kitti pedig engem meglátva örült nekem. Vagyis amennyire egy gót tud örülni. Szóval köszöntött meg minden (nagyon jól kijövök Kittivel, plusz pont nekem) így amíg elbeszélgettünk, Kinga lement a nappaliba az anyukájával beszélni, hogy ne az ajtóban álljon, hanem ő halkítsa le a zenét. Igen, ő Kinga. Nem sokáig maradtam ott, így egy csókkal elváltak útjaink Kingával, én meg hazaballagtam a sötétben. Kittinek biztos tetszett volna.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Becenév: Dave
Kor: 19
Születési idő/hely:
Szeret: - Kinga
- kütyük
- Kinga
- Zsolti
- lustálkodás
Nem szeret: - törött kütyü
- tanulás
- ELTE
- tudomány
Szülők: Felmayer Gábor - apa - jó a kapcsolat, együtt lakunk
Felmayerné Mónika - anya - nincs vele kapcsolatom, kiskoromban elhagyott, azóta nincs róla információ
Testvér: -
Legjobb barát: Zsolti, Cortez, Ricsi, Macu. De ezek közül a legjobb Zsolti.
Csoport: egyetemista - ELTE, 13.-os
Beszélt nyelvek: Magyar, francia, angol. A magyar megy a legjobbam Very Happy
Hobbi: Beszerezni az új i cuccokat. De a többit is Smile Ja meg persze Kingával lenni.
Háziállat: INincs
Jellem: Lusta, kütyürajongó, Kinga mellett szorgalmas, de viszont Dr. F Mayer-ként bölcs. Ja és a mobilválasztásban is bölcs. Na jó mindenben az vagyok, csak a tanulásban nem. Na jó, nem mindenben, de majdnem. Zsoltival lusta, hülye, duplán hülye. Szóval én vagyok az "ezerodalúDave".



Vissza az elejére Go down
Szatmáry Kinga
Admin
Admin
Szatmáry Kinga


Hozzászólások száma : 8

Felmayer Dávid ~ Are you ready for me? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Felmayer Dávid ~ Are you ready for me?   Felmayer Dávid ~ Are you ready for me? EmptyKedd Május 07, 2013 12:49 pm

Elfogadva!


Már nagyon vártam, hogy elkészülj. Tetszett a karakterlapod minden benne volt, aminek benne kellett lennie. Irány foglalózni, majd játszani (velem).Smile


Vissza az elejére Go down
 
Felmayer Dávid ~ Are you ready for me?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» győrfy lívia •• ready
» Papp Szandra - ready!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szent Johanna Gimi :: Archívum :: Karakter temető-
Ugrás: