Szent Johanna Gimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Szent Johanna Gimi


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Staff
Chat
Legutóbbi témák
» Karakterlap sablon
Bencze Virág Emptyby Báthory Áron Pént. Ápr. 17, 2015 11:04 pm

» Keresett karakterek
Bencze Virág Emptyby Szatmáry Kinga Hétf. Ápr. 13, 2015 3:15 pm

» Canon karakterek
Bencze Virág Emptyby Szatmáry Kinga Hétf. Ápr. 13, 2015 2:51 pm

» who will tell the story of your life?
Bencze Virág Emptyby Báthory Áron Pént. Aug. 22, 2014 11:21 am

» Henrikkkkk-let's go
Bencze Virág Emptyby Vendég Szomb. Júl. 12, 2014 7:04 am

» Mille Emili
Bencze Virág Emptyby Vendég Kedd Jún. 03, 2014 6:16 pm

» Mészáros Henrik
Bencze Virág Emptyby Vendég Vas. Jún. 01, 2014 9:47 pm

» I ♥ los angeles
Bencze Virág Emptyby Báthory Áron Vas. Jún. 01, 2014 2:27 pm

» Somewhere in neverland
Bencze Virág Emptyby Vendég Szomb. Május 31, 2014 8:01 pm

» Miami Life RPG
Bencze Virág Emptyby Vendég Szomb. Május 31, 2014 1:28 pm

Kiemelt társoldalak

 

 Bencze Virág

Go down 
SzerzőÜzenet
Báthory Áron
Admin
Admin
Báthory Áron


Hozzászólások száma : 20

Bencze Virág Empty
TémanyitásTárgy: Bencze Virág   Bencze Virág EmptyKedd Május 07, 2013 9:23 pm



Bencze Virág



Szinte felrohantam a szobámban, de nem sokéig sikerült eljutnom, mert anya megállított és várta, hogy inkább oda menjek hozzá.
-Virág beszélnünk kell. Gondos szerint nagyon rosszul állsz és lehet, hogy megbuktat.-anya a fejét ingatta, tudtam, hogy nagy szidásra kéne számítanom, de én csak mosolyogtam, mert tudtam valamit, amiről anyának fogalma sem volt.
-Anyu figyelj. Renivel beszéltem, majd ő segít nekem, hogy ne bukjak meg.-megenyhültek vonásai, de persze azért szerette volna tudni, hogy magamtól tanulok és nem Reni unszolására, pedig ez így volt. Nem vagyok a tanulás híve, sosem voltam az. Nem értem miért kell ilyen dolgokat tanulnunk, hiszen az életben sosem fogjuk ezeket hasznosítani. Vagy mégis?
-Rendben akkor menj tanulni.-gyorsan adtam neki egy puszit, mert mikor felidegesítem, mindig ezzel békítem meg, majd rohantam fel a szobámba msn-re, mert Renivel ott tanulunk. Ami körülbelül abból áll, hogy Reni mondja mit írjak én meg írom. Ez nem igazi tanulás, de legalább nem bukok meg semmiből, addig legalábbis amíg egy suliba járok Renivel. Istenem mi lesz velem nélküle? A szombathelyi egyetemre Ő nem jön, pedig annyira jó lenne, ha egy helyre járnánk, bár szerintem akkor Renit testileg és lelkileg is lefárasztanám, az idióta szövegemmel és tudatlanságommal, de hát na, én ilyen vagyok, akármit is teszek. Reni nevére kattintottam, mikor zöldre váltott és egyből videóhívást kezdeményeztem, amit el is fogadott és én integetve köszöntöttem.
-Uuu képzeld anyu beszélt Gondossal és ma csípőre tett kézzel várt, ami nagyon ijesztő volt.-hadartam el neki gyorsan és próbáltam arra figyelni, hogy ne naont mondjak, mert azt már meguntam, de még az áll a számra.
-Tudom, felhívta anyát, amint megtudta, hogy én foglak korrepetálni.-hát igen ilyenek is a mi szüleink. Minden ilyen dolgot megbeszélnek, csak együtt engednek el minket, mert nem szeretek ha egyedül járkálunk., amit persze megértek, csak már nagylány vagyok, szeretném, ha egyszer elengednének úgy normálisan mindkettőnket külön-külön. Persze Ricsivel engem elengednek, meg Őt is Cortezzel, de az nem ugyanaz. Jé várjunk csak, Reni olyat mondott, amit nem értek.
-Reni mi az a korrep izé?oké nem vagyok egy lángész, de ez a szó hülyén hangzik, főleg mert nem értem. Szerencsére Reni volt olyan kedves, hogy elmagyarázta nekem. Igen ilyen a mi kis szövetségünk. Én felvilágosítom őt mindenféle zenéről és deszkás szavakról, Ő pedig engem a többiről. Épp rá akartam kérdezni egy másik ismeretlen szóra, mikor valaki hátulról megölelt és megpuszilta az arcom. Már abban a pillanatban tudtam, hogy ki az amikor még nem is láttam. Az illata betöltötte a szobámat és ajkainak érintését a bőrömön bárhol felismerem.
-Ricsi!-fordultam meg ujjongva majd a nyakába ugrottam. Igaz, hogy olyan 2 órája láttuk egymást utoljára, de hiányzott, mint minden pillanatban, mikor nincs mellettem. Elengedtem a barátomat, majd barátnőm felé fordultam a kamerába. -Te láttad? És nem szóltál?-Reni csak mosolygott, majd még motyogott valamit végül lelépett a netről. Igen az 1 órás korlát lejárt neki. anya nekem is be akarta vezetni, de látta, hogy sokat netezem, úgy, hogy nem látja, így végül nem érdekelte. Lehuppantam az ágyamra és Ricsire mosolyogtam, vártam, hogy odajöjjön hozzám, amit persze meg is tett és mellém ült. Ricsi mellett mindig mosolygok, szerintem ha még emós lennék ez akkor is így lenne, mert mellette nem lehet unatkozni, vagy szomorkodni. Ha még is Ő inkább lefejel valakit. Olyan vicces mikor felhúzza magát és kiabálni kezd, hogy lefejellek, ha ezt nem fejezed be. Az emlék hatására egy apró kacaj szalad ki ajkaimon és Ricsi mosolyogva pillant rám.
-Mi olyan vicces emó?-most elmondjam neki, hogy igazából rajta mosolygok, vagy ne. Szerintem ha elmondom megharagszik, bár Ő nem az a mimóza lélek, mint én, szóval nem biztos, hogy az lenne a vége, de inkább hagytam és csak egy 'semmi'-t nyögtem ki. Jutalmul, pedig kaptam egy csókot Ricsitől, amit sajnos anyám zavart meg, így csak zavaromban nézegettem az ujjaimat, amik a felsőm aljával játszottak.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Becenév: Virág, Emó. Hát igen az utolsó rám ragadt a sötét korszakomból.
Kor: 19
Születési idő/hely: Budapest 2. kerület, 1994. 02. 23.
Szeret:
~Peace
~virágok
~a kutyám
~Reni
~Ricsi
~filmek
~zenék
~Pete Wentz
~sütik
~cuki mintás pólók
~Vladár
Nem szeret:
~goromba emberek
~Dorián
~Edina
~pia
~dupstep
~unalom
~halott csigák (mindig el akarom őket temetni)
~csíkos labdák
~könyvek
~paradicsom
~Gondos
Szülők: Uh hát akkor ott van anyukám, meg apukám, meg a NŐ, aki most már csak Kriszta. Igazából mindig is nagyon szerettem anyut is és aput is, de amikor elváltak, haragudtam apára, amiért ott hagyott minket. Amikor végre azzal megbarátkoztam, akkor jött, hogy elköltözik valahova, valami NŐ-vel, majd lesz egy gyerekük. Fájt, hogy ilyen hamar túllépett rajtunk, de szerencsére ebben nem volt igazam. Lehet, hogy új életet kezdett egy másik nővel, de látom rajta, hogy boldog és ennek határtalanul örülök. Anya már más tészta. Szerintem Ő még nem lépett túl apán, de Ő is boldog, ahogy látom rajta, és én sokat vagyok vele, hogy felvidítsam, bár a költözés miatt csak telefonon és a gépen beszélünk, de legalább látom minden nap.
Testvér: Krisztának és apunak lett egy babája, Beni akit mindenki imád. Nagyon kis aranyos kölyök, pedig nagyon sokáig utálni akartam, de azzal az aranyos pofijával erre képtelen vagyok.
Legjobb barát: Rentai Renáta és Szatmáry Kinga. Nem tudok közülük választani, még ha Renit előbb is ismertem.
Csoport: egyetemista
Beszélt nyelvek: magyar, francia, angol, de ebből nagyon gyengén muzsikálok. Jaj.
Hobbi: Interaktív nézése, bár mostanában csak neten tudom nézni. Az én kis kutyám sétáltatása, és Ricsit támogatni mindenben, bár Ő nélkülem is ügyesen megold mindent. Más részt, szeretek festegetni és rajzolni is, ami sokak szerint nagyon jól megy és Vladár is szeretett engem, gondolom a rajztudásom miatt. Nagyon szeretek mangákat rajzolni és azt hiszem, csak ezt a fajta könyvet tudom elviselni, hiszen annyira aranyosak a manga kutyusok.
Háziállat: A legfontosabb háziállat az életemben a kutyám. Mindig azt a nevet kapja ami nekem épp bejön, bár eddig a Pete Wentz tartott a legtovább, de volt már Robert Pattinson és R.P is, ami Ricsi nevét takarta. Volt ezen kívül más is és van is, de nem nagyon szeretném felsorolni, mert túl hosszú lenne a lista és lusta vagyok leírni.
Jellem: Bohókás lány vagyok, mindenki szerint és mindenki szeret, kivéve a tanárok, mert szerintük lusta és figyelmetlen vagyok. Én ezzel totál nem értek egyet, de hiszen ők a felnőttek, ők tudják. A többiről én nem nagyon tudok, kérdezzetek mást.



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Bencze Virág Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bencze Virág   Bencze Virág EmptySzer. Május 08, 2013 1:27 pm

Elfogadva!


Örülök, hogy megérkeztél! A karakterlapod tetszett, ám volt benne egy kis baki, miszerint Renit régebben ismered, mint Kingát, de ez nem igaz, mert az utóbbit a gólyatáborban megismerted, de nem vagyok szőrösszívű, így elfogadlak. Jó játékot!Smile

Vissza az elejére Go down
 
Bencze Virág
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szent Johanna Gimi :: Archívum :: Karakter temető-
Ugrás: