Szent Johanna Gimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Szent Johanna Gimi


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Staff
Chat
Legutóbbi témák
» Karakterlap sablon
Aaron McAdams Emptyby Báthory Áron Pént. Ápr. 17, 2015 11:04 pm

» Keresett karakterek
Aaron McAdams Emptyby Szatmáry Kinga Hétf. Ápr. 13, 2015 3:15 pm

» Canon karakterek
Aaron McAdams Emptyby Szatmáry Kinga Hétf. Ápr. 13, 2015 2:51 pm

» who will tell the story of your life?
Aaron McAdams Emptyby Báthory Áron Pént. Aug. 22, 2014 11:21 am

» Henrikkkkk-let's go
Aaron McAdams Emptyby Vendég Szomb. Júl. 12, 2014 7:04 am

» Mille Emili
Aaron McAdams Emptyby Vendég Kedd Jún. 03, 2014 6:16 pm

» Mészáros Henrik
Aaron McAdams Emptyby Vendég Vas. Jún. 01, 2014 9:47 pm

» I ♥ los angeles
Aaron McAdams Emptyby Báthory Áron Vas. Jún. 01, 2014 2:27 pm

» Somewhere in neverland
Aaron McAdams Emptyby Vendég Szomb. Május 31, 2014 8:01 pm

» Miami Life RPG
Aaron McAdams Emptyby Vendég Szomb. Május 31, 2014 1:28 pm

Kiemelt társoldalak

 

 Aaron McAdams

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Aaron McAdams Empty
TémanyitásTárgy: Aaron McAdams   Aaron McAdams EmptySzer. Május 08, 2013 7:42 pm



Aaron McAdams



Csütörtök van. A mai napon sok mindenből felelünk és írunk, de én jó kisfiú módjára mindenre készültem. Ha nem sokat, akkor egy nagyon kicsit. Felkeltem és komótosan kezdtem el készülődni. Tusolás, hajmosás, fogmosás, hajszárítás, felöltözés és voilá! Kész is vagyok. A suliba baktatva azon gondolkoztam, hogy ma mit fogok tanítani Kittinek. Most tartunk a folyamatos jövőnél, de észrevettem, hogy nem az angol érdekli úgy igazán. Hanem.. á mindegy hagyjuk. Kitti nagyon vonzó lány meg minden, de úgy érzem magam a közelében, mint egy leprás. Mindig is tart egy kis távolságot közöttünk, és ha véletlenül nekem jön, hebegve elsiet. Ezek a lányok.. A sulihoz érve, Bálint és a plázacicás lányok az árkádok alatt ácsorogtak, de én inkább körbenéztem és megakadt a szemem a gótokon. Mosolyogva intettem feléjük, mire Kitti esetlenül visszaintett és mintha elpirult volna. Próbáltam úgy tenni, mintha nem vettem volna észre az új felsőjét és a most is gyönyörű arcát, de lehet, hogy lelepleződtem. Inkább bementem a suliba és az osztályba mentem. Kipakoltam az irodalmat, mert Kardossal kezdtük a napot. Kardos az az a tanár volt nekem, akit nem utálok, de nem szeretek. A többi tanárral is így vagyok, kivétel Mr. O’Realy. Ő ugyan úgy, mint én angliából jött, de ő nem volt megtanulni a magyart, mint én. Igaz, nagyon nehéz volt, de mégis csak megcsináltam. A mai napon 1-szer feleltem és 2 témazárót írtunk. Délután össze készítettem az angol cuccomat és felszerelkezve indultam el a Szatmáry ház felé. Nagyon reméltem, hogy Kinga nem lesz otthon, mert a múltkor mikor otthon volt végignézte azt, ahogy tanítok. Közben nem kommentelt, amit tiszteltem benne, de a végén fél órán át oktatott, mit kéne csináljak annak érdekében, hogy megtanulja a húga az angolt. Az is közte volt, hogy vegyem le a pólómat. Khm.. én is itt vagyok. Na mindegy. Mikor oda értem egy nagyot sóhajtottam a friss nyári levegőből és becsöngettem. Nem nyitotta ki senki, így még egyszer csöngettem. Kitti nyitott ajtót, ugyanolyan gyönyörűen, mint ahogy a suliban láttam. Nehéz lesz az angolra figyelnem, miközben egy szépségesen szép gót ül mellettem. A szobájában rend volt, és ami másoknak esetleg nyomasztóan sötét, az nekem inkább menő gót stílusú szoba. És a Kittié bizony ilyen. Az asztalhoz két szék volt előkészítve, az angol cucca az asztalon volt, tolltartóval. Az asztalon egy asztali lámpán kívűl, nem sok minden volt ott. Volt egy kép róla és Kingáról, majd róla és Katáról, majd egy olyan, amin Ricsivel gyakorolnak – Ricsit Katától tudom -. Szép szoba volt, de mivel ismertem, letettem az íróasztal mellé a válltáskámat és kivettem belőle a felszerelésemet.
- Kinga itthon van?
Kérdeztem reménykedve, hogy nincs itthon. Kitti megrázta a fejét, ami nagy megkönnyebbüléssel töltött el. Mikor elkezdtünk angolozni, kicsit fusztráló volt, hogy folyamatosan engem néz, és amikor rá néztem, gyorsan a könyvre szegezte a tekintetét és bólogatott. Ezek a lányok… Mikor éppen végeztünk – 1 órás szokott lenni a korrepetálás – Kinga jött meg és csörtetett fel a szobájába. Vagyis akart. Mert közben bekukkantott hozzánk, én meg esetlenül intettem, mire ő bólintott és elment. A Szatmáry család diktátora Kinga. Még néha engem is megfenyít. De csak néha.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Becenév:
Kor: 16
Születési idő/hely: 1997. március 8. London
Szeret: - szőke lányok
- Szent Johanna Alapítványi Gimnázium
- állatokat
- angolt tanítani Kittinek
Nem szeret: - a felfújt dolgokat pl.: azta Britney Spears kövér lett.. és ezen csámcsogni
- Amikor Kinga néz korrepetálás közben
- A leprás érzet
- állatgyilkosok
Szülők: David McAdamd - apa, jó kapcsolat
Anne Smith - anya, jó kapcsolat
Testvér: Grace McAdams - húg, jó kapcsolat
Legjobb barát: -
Csoport: tanuló : 10/a
Beszélt nyelvek: Angol, francia, magyar
Hobbi: kutyát sétáltatni, korrepetálni Kittit
Háziállat: egy kutya, Husky és Roxi a neve - lány
Jellem: Angliában nagyon menő voltam, mindenki szeretett, és ezt én néha ki nem állhattam. Oké, legyenek barátaim, de ne legyenek olyan ismerőseim, akiket én nem ismerek. Visszahúzódó srác lettem itt Magyarországon, ezért is gonolom úgy, hogy itt jobb nekem. Mert legalább látom, hogy kiket érdemes kedvelni/szeretni.



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Aaron McAdams Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aaron McAdams   Aaron McAdams EmptyCsüt. Május 09, 2013 4:57 pm

Elfogadva!


Jó kis karakterlapot hoztál össze Aaron és nagyon kedves dolog tőled, hogy tanítod Kittit. Kissé nehéz esett, szóval sok türelem kell hozzá, de látom neked van. Nem is húzom tovább az időt, nyomás játszani és foglalózni.

Vissza az elejére Go down
 
Aaron McAdams
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szent Johanna Gimi :: Archívum :: Karakter temető-
Ugrás: