Szent Johanna Gimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Szent Johanna Gimi


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Staff
Chat
Legutóbbi témák
» Karakterlap sablon
Pósa Richárd -kész van!!! KoRn Emptyby Báthory Áron Pént. Ápr. 17, 2015 11:04 pm

» Keresett karakterek
Pósa Richárd -kész van!!! KoRn Emptyby Szatmáry Kinga Hétf. Ápr. 13, 2015 3:15 pm

» Canon karakterek
Pósa Richárd -kész van!!! KoRn Emptyby Szatmáry Kinga Hétf. Ápr. 13, 2015 2:51 pm

» who will tell the story of your life?
Pósa Richárd -kész van!!! KoRn Emptyby Báthory Áron Pént. Aug. 22, 2014 11:21 am

» Henrikkkkk-let's go
Pósa Richárd -kész van!!! KoRn Emptyby Vendég Szomb. Júl. 12, 2014 7:04 am

» Mille Emili
Pósa Richárd -kész van!!! KoRn Emptyby Vendég Kedd Jún. 03, 2014 6:16 pm

» Mészáros Henrik
Pósa Richárd -kész van!!! KoRn Emptyby Vendég Vas. Jún. 01, 2014 9:47 pm

» I ♥ los angeles
Pósa Richárd -kész van!!! KoRn Emptyby Báthory Áron Vas. Jún. 01, 2014 2:27 pm

» Somewhere in neverland
Pósa Richárd -kész van!!! KoRn Emptyby Vendég Szomb. Május 31, 2014 8:01 pm

» Miami Life RPG
Pósa Richárd -kész van!!! KoRn Emptyby Vendég Szomb. Május 31, 2014 1:28 pm

Kiemelt társoldalak

 

 Pósa Richárd -kész van!!! KoRn

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Pósa Richárd -kész van!!! KoRn Empty
TémanyitásTárgy: Pósa Richárd -kész van!!! KoRn   Pósa Richárd -kész van!!! KoRn EmptyVas. Május 12, 2013 6:59 pm



Pósa Richárd


történetem
Újra az életem kerül szóba. De mit is tehetnék? Nem mondhatom, hogy „Na, majd tudod mikor? Én nem vagyok egy mesélős típus!”. Inkább előre bemagolom, nehogy ott kelljen majd fejből mondanom. Most úgyis egyedül vagyok. Akkor kezdjük is.
19 éve születtem, egy szép tavaszi napon, Budán. A gyerekkorom nagyon jó volt, mindaddig, amíg az általános iskolában elérkeztem a 6. osztályig. Igen, már akkor is elég különleges stílusom volt, és a természetem sem volt másabb, mint most. Ugyanolyan önfejű voltam. Ennek meg is lett a következménye: a legjobb haveromat elkezdték piszkálni, mert ő sem egy tömegember volt. Én meg persze megvédtem, mint mindenkit, aki közel áll hozzám. Leszálltak róla, de a engem viszont megutáltak. Az az állszent kígyó pedig beállt közéjük, onnantól egyedül maradtam. A kilencediket egy átlagos gimnáziumban jártam, de rengeteg emberrel egy osztályba, akikkel általánosban is együtt jártam. A szüleimet rávettem, hogy had mehessek másik helyre.
Így kerültem a Szent Johannába, ahol lassacskán a menők között találtam magam. Cortezzel, aki a legjobb barátom lett, régebbről ismertük már egymást. A gólyatáborban még szorosabb lett a kapcsolatunk, és ott megismerkedtem a többiekkel is. Dave és Zsolti azonnal jó barátom lett, Andris és Robi is jó fejnek tűntek. Virág… őt majd később. Kinga nem volt túl szimpatikus az állandó versenymániájával, de vele is megbékéltem. Jacques-kal, alias Zsákkal nem sokat beszéltem, de átlagos embernek tűnt. Gábort még csak beszélni sem hallottam, így róla nem tudtam véleményt alkotni az első pillanatban, de tavaly, ahogy suli rádiós lett, kezdett ő is megnyílni. Arnold egy nyomorék s*ggfej, és volt egy lány, aki nem jött el. Gondoltam valami stréber, aki még akkor is tanult. Később kiderült, hogy Reni az. Tényleg sokat tanul, de már kezdett jó irányba haladni. Aztán 11-ben jött Macu. Ő is csatlakozott a négyesünkhöz, mint valami Dave-klón. Az előbb említett személy ezt nem nézte jó szemmel, de végül csak elfogadta.
És akkor jön a legjobb rész. Virág. Miután az a nyomorék Dórika leszállt róla, elkezdtünk beszélgetni. Mint kiderült, kölcsönösen tetszünk egymásnak, így elkezdtünk járni. Nem a legelső barátnőm, de nála jobb emberrel még nem találkoztam! Kedves, vicces, aranyos, van stílusa. Mondjuk először meglepett, amikor egyszer csak, mint valami hippi, beállított a suliba, teljesen ledobva magáról az emós énjét. Ez hihetetlenül jól állt neki. Mikor „nyilvánosságra került”, hogy járunk, kicsit izgultam, hogy mit fognak szólni a többiek. Szerencsére elfogadták, mondjuk így utóbb belegondolva ugyan mi mást csinálhattak volna? Megköveznek, vagy mi?
Sok meglepetés volt az osztályban. Kinga és Zsolti, Neményi hála az égnek lelépett Párizsba, Cortez és Reni is végre összejött.
Remélem ennyi elég. Mi mást mondhatnék? Vagy még beszéljek arról, hogy miket csinálunk Virivel a mozizáson, kutyázáson, babázáson kívül? Az úgysem érdekelne senkit, és annyira nem is lényeges…
Ó, a fenébe! Ezt le kellet volna írnom egy lapra. Az elejét már el is felejtettem… Mindegy, a saját életemről csak össze tudok hozni valamit. Talán meglesz életem első irodalom ötöse. Reni és Kardos büszke lesz rám! Hahaha.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Becenév:
Kor:20 év
Születési idő/hely: 1993. február 14. ,Budapest
Szeret:Virág♥️, Korn, System of a Down, basszusgitár, haverok,
Nem szeret: Dórián,Viki, tré zene ,pláza cicák, Arnold
Szülők: Apa: Pósa Zoltán vele nem igazán vagyok jóba.Ő az a öltönyös,szígorú típus,én meg hát raszta-pirszinges-tetkós-KoRn örült vagyok... Anya : Pósa Krisztina,ő az én női változatom nagyon hasonlítunk egymásra .Ő is lázadótípus,pont ezért engedte meg a raszta hajjat,a pircinget és a tetkót,mondván had nézzen ki úgy ahogy saját maga akar.
Testvér: nincs
Legjobb barát: Antai-Kelemen Ádám ( Cortez)
Csoport: kivülálló
Beszélt nyelvek: magyar,francia,angol
Hobbi: zenélni,Emóval lenni,deszkázni, raszta hajamat nézegetni Razz
Háziállat:Virág kutyája Neve:most pont nem tudom,hogy hívják
Jellem: Elsősorban öntörvényű vagyok. Nem szeretek utasításokat követni - kivéve, ha egy jó barátom kéri -, utálok valakinek a bábja lenni. Megvédem a barátaimat, aki bántani meri őket, annak lesz egy horpadás a fején, mert úgy megfejelem. Tehát nem érdemes velem, vagy a közeli ismerőseimmel szívózni, mert úgy jársz, mint az a sík hülye Dorián.



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Pósa Richárd -kész van!!! KoRn Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pósa Richárd -kész van!!! KoRn   Pósa Richárd -kész van!!! KoRn EmptyHétf. Május 13, 2013 1:31 pm

Elfogadva!


Huh! Ez az egyetlen szó amit elsőnek el tudok mondani. Sok Ricsis kari lapot olvasgattam már -más oldalakon - és azt hittem, hogy a tied is ugyan olyan unalmas lesz mind az eddigiek, de óriásit tévedtem Smile Egyszerűen imádtam a karakterlapodat és olyan édik vagytok Virággal Smile És ahogy nagy chatan is említettem, büszke vagyok rád Smile
NIncs is mást mondanom, mint, hogy el vagy FOGADVA, de játék előtt nyomás a foglaló.



Vissza az elejére Go down
 
Pósa Richárd -kész van!!! KoRn
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Almásy Szabolcs-kész van!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szent Johanna Gimi :: Archívum :: Karakter temető-
Ugrás: