Szent Johanna Gimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Szent Johanna Gimi


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Staff
Chat
Legutóbbi témák
» Karakterlap sablon
kira - kenny || nagy rezidencia Emptyby Báthory Áron Pént. Ápr. 17, 2015 11:04 pm

» Keresett karakterek
kira - kenny || nagy rezidencia Emptyby Szatmáry Kinga Hétf. Ápr. 13, 2015 3:15 pm

» Canon karakterek
kira - kenny || nagy rezidencia Emptyby Szatmáry Kinga Hétf. Ápr. 13, 2015 2:51 pm

» who will tell the story of your life?
kira - kenny || nagy rezidencia Emptyby Báthory Áron Pént. Aug. 22, 2014 11:21 am

» Henrikkkkk-let's go
kira - kenny || nagy rezidencia Emptyby Vendég Szomb. Júl. 12, 2014 7:04 am

» Mille Emili
kira - kenny || nagy rezidencia Emptyby Vendég Kedd Jún. 03, 2014 6:16 pm

» Mészáros Henrik
kira - kenny || nagy rezidencia Emptyby Vendég Vas. Jún. 01, 2014 9:47 pm

» I ♥ los angeles
kira - kenny || nagy rezidencia Emptyby Báthory Áron Vas. Jún. 01, 2014 2:27 pm

» Somewhere in neverland
kira - kenny || nagy rezidencia Emptyby Vendég Szomb. Május 31, 2014 8:01 pm

» Miami Life RPG
kira - kenny || nagy rezidencia Emptyby Vendég Szomb. Május 31, 2014 1:28 pm

Kiemelt társoldalak

 

 kira - kenny || nagy rezidencia

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




kira - kenny || nagy rezidencia Empty
TémanyitásTárgy: kira - kenny || nagy rezidencia   kira - kenny || nagy rezidencia EmptySzer. Május 15, 2013 10:54 am



Kira & Kenny


Magyarország teljesen más, mint Anglia, azon belül is Yorkshire. Lehet azért, amit most mondani fogok néhányan megköveznek, de ám legyen! Állok elébe. Szerintem Budapest sokkal jobb hely, mint az én városkám. Itt nincsenek hülye tévé műsorok- vagy csak én nem értem őket- és ami nálam a legfontosabb: nem esik állandóan az eső. Sokszor a falra tudok mászni már a brit záporoktól, és az én hazámban ez minden napos jelenség. Habár egy angol ember, akárcsak én igyekszik ezt az időjárást megszokni több, kevesebb sikerrel. Hát nekem a második variáció jutott. Kisgyermek koromban egy mediterrán országba vágytam, mert ott mindig meleg van. Mindegy lett volna hova repít a sors csak egy valami számított: mindig süssön a nap, mert egy a mai csajoknak bejön ha egy csávó le van barnulva- ez nem jellemző rám- illetve elvileg ha jó az idő jó a kedved. Ez néha még be is válik.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Mára már viszont erről az egészről megváltozott a véleményem. Több szempontból is. Magyarországon négy évszak van, ami azt jelenti, hogy ha kell esik, ha kell hó van, napsütés és semmiben nem szenvednek hiányt, ám az itt élő emberek mégis rengeteget panaszkodnak! Nem is értem őket. Ha elmennek valahová egy idő után meg még csodálkoznak, hogy honvágyuk van meg haza vágynak. Ugyan politikailag nincsen minden rendbe, de ez már tényleg nem az én reszortom, hogy kioktassam az itteni 'nagy embereket'.
Ugyan nagyon hiányzik a családom, de úgy érzem itt is tökéletesen meg vagyok Nagyéknál. Kedves egy família a nagyobbik lányuk, Kira, pedig mindössze egy évvel fiatalabb nálam. Ezalatt a pár hónap alatt, amíg a végzős évem tart/ tartott nagyon megkedveltem a vak lányt. Igen, vak és ettől különleges. Sikerült olyannyira összehaverkodnom vele, hogy sokszor úgy érzem én vagyok az őrangyala- wow, az egó bevirít-, a nagybátyja és mindenben segítenem kell neki, amiben csak tudok. Ez általában tettekkel nyilvánul meg, de itt egyáltalán nem kell rosszra gondolni. Kissé még Hilary- t, a húgomat is sikerül pótolnia, akit elég nehéz. És ami a legjobb Ő, azaz Kira is segít nekem sok mindenben főleg a hülye akcentusom legyűrésében, amit rendesen utálok. Na, de hát ez van.
- Bemehetek? – kopogtatok be a szőke lány ajtaján és várom a válaszát, de biztosra veszem, hogy már a lépteimből beazonosított. Hát igen, látni nem lát, de a hallása bárkijénél jobb.


[You must be registered and logged in to see this link.] | sorry for the late

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




kira - kenny || nagy rezidencia Empty
TémanyitásTárgy: Re: kira - kenny || nagy rezidencia   kira - kenny || nagy rezidencia EmptyPént. Május 17, 2013 4:33 pm







[You must be registered and logged in to see this image.]





A legjobb abban, ha nem látsz az az, hogy nem kell retardáltak fejét nézned egész nap. Legalábbis engem felvidít néha ez az elképzelés. Bár nem tudom melyik a jobb. Az, hogy nem látok semmit, és csak elképzelem a hangokhoz az embereket, vagy az, ha látom őket és nem kell képzelődnöm. Mindegy, számomra ez tökéletesen megfelel, nem mintha nem lenne minden napom egy nagy szívás.
De nem panaszkodom, mert legalább itt van nekem egy nagyon rendes emberke. Nem tudom, mihez kezdenék nélküle, hisz nagyon sokat segít mindenben és tudom, hogy mindig számíthatok rá. Kenny az, ha eddig nem esett volna le valakinek. Annyira imádom, számomra olyan mintha a nagyobbik testvérem lenne, igaz nagyon különbözünk, de hát ez van. Imádom, hogy sokat beszél hozzám szükségem van arra, hogy társaságom is legyen. Akitől nem hallom azt, hogy így a doki, úgy a doki. Néha már a falra másznék tőle, de nem lehet, mert nem tudok mászni, de ha tudnék is akkor sem biztos, hogy megpróbálkoznék ezzel a nagyon nehéz dologgal. Biztos vagyok benne, hogy tériszonyos lennék, és akkor már az egésznek lőttek. Fura vagyok, az a lényeg, de hát így szeretnek az emberek.
Az ágyamon ülve tartottam a kezembe azt a készüléket, amivel mi vakok szoktunk olvasni. Igazán célszerű kis dolog, kevés helyen elfér, és nem kell azon agyalnom, hogy ellopják tőlem. Hisz kinek kéne, egy olyan készülök, ami elég furán néz ki és tele van pöttyökkel? Amúgy igazán érdekes, mivel senki nem jött még rá az osztályból, hogy is működik ez a cuccos, de ami késik az nem múlik. Épp egy jó könyvet, ha jól emlékszem az Átmeneti üresedést olvastam, amikor kopogtattak, de már a folyosó végéről meghallottam, hogy megnyekkent a padló, egyet jelentett azzal, hogy Kenny tart erre.
- Gyere be nyugodtan kedves bodri, senki nem fog bántani. – mondtam nevetve, majd az éjjeli szekrényem fölé érve letettem a készüléket, és az ajtó felé fordultam. Mikor bejött megcsapott egy áramlat, és egyből éreztem a friss illatot. – Most jöttél haza egy randiról vagy most mész arra? Mert ha most mész, akkor sok sikert kívánok neked Kenny. – mosolyogtam rá, és vártam arra, hogy leüljön mellém, bár tőlem állhat is, engem nem zavar.







Semmi gond, végre megérkezett. ^^ | Kenny, Bodri, Fürtöske




coded by nae| naeniesaurus @ [You must be registered and logged in to see this link.] | ihaveallthesefeels @ [You must be registered and logged in to see this link.]

Vissza az elejére Go down
 
kira - kenny || nagy rezidencia
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Nagy Kira → The Surviver
» kenny & tomi - folyosó
» Kira & Máté ~ Park

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szent Johanna Gimi :: Archívum-
Ugrás: