Szent Johanna Gimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Szent Johanna Gimi


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Staff
Chat
Legutóbbi témák
» Karakterlap sablon
Szűcs Eszter Emptyby Báthory Áron Pént. Ápr. 17, 2015 11:04 pm

» Keresett karakterek
Szűcs Eszter Emptyby Szatmáry Kinga Hétf. Ápr. 13, 2015 3:15 pm

» Canon karakterek
Szűcs Eszter Emptyby Szatmáry Kinga Hétf. Ápr. 13, 2015 2:51 pm

» who will tell the story of your life?
Szűcs Eszter Emptyby Báthory Áron Pént. Aug. 22, 2014 11:21 am

» Henrikkkkk-let's go
Szűcs Eszter Emptyby Vendég Szomb. Júl. 12, 2014 7:04 am

» Mille Emili
Szűcs Eszter Emptyby Vendég Kedd Jún. 03, 2014 6:16 pm

» Mészáros Henrik
Szűcs Eszter Emptyby Vendég Vas. Jún. 01, 2014 9:47 pm

» I ♥ los angeles
Szűcs Eszter Emptyby Báthory Áron Vas. Jún. 01, 2014 2:27 pm

» Somewhere in neverland
Szűcs Eszter Emptyby Vendég Szomb. Május 31, 2014 8:01 pm

» Miami Life RPG
Szűcs Eszter Emptyby Vendég Szomb. Május 31, 2014 1:28 pm

Kiemelt társoldalak

 

 Szűcs Eszter

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Szűcs Eszter Empty
TémanyitásTárgy: Szűcs Eszter   Szűcs Eszter EmptyKedd Jún. 04, 2013 9:29 pm



Szűcs Eszter



Egy pár dolog rólam, vagyis egy kis bemutatkozás… 1996. június 14-én születtem Budapesten. Igazándiból egész életemben itt laktam, úgyhogy nem tudok mihez viszonyítani, de jó környéknek mondanám. A szüleimmel és a kisöcsémmel nagyon jó a viszonyom. Előfordul, hogy anyuék egész nap dolgoznak, de ez már megszokott, szóval nem zavar. Márkra rendszeresen vigyázom, és sokat járok vele mindenfele. Édes kisfiú, ezért a barátaim is bírják. Ja, igen a barátaim… Leginkább az osztálytársaimmal lógok mostanában. Hétvégenként pár régi ismerőssel is összefutok, de a tanulás mellett kevés időm marad a szórakozásra. Bulizni ritkán megyek és akkor is leginkább a Szent Johannás eseményekre vagy valakihez a suliból házibulizni. Jól tanulok, de inkább a humán tárgyak az erősségeim. Matekból és fizikából stabil négyes vagyok, de kémiából hármasnál jobbat nem tudok összehozni. Magyarból és a két iskolában tanult nyelvből (angol, francia) rendszeresen járok versenyekre. Az iskolaújságba is írok, enyém az események rovat. Emellett pályázatokon is részt veszek, legutóbb 3. lettem egy novellaíró versenyen. Sokan nem nézik ki belőlem, hogy szőke létemre ennyit tudok, pedig rám egyáltalán nem jellemzők a tipikus szöszis dolgok. Egyedül talán a hobbim hajaz egy kicsit, ugyanis modellkedem és táncolok. Anyu kiskoromban vitt el egy fotózásra, ahol nem csak jól szórakoztam, de további ajánlatokat is kaptam. Azóta folyamatosan jönnek a megrendelések és rendszerint mindegyiknek eleget teszek. A tánc pedig általánosban lett a szenvedélyem. Nagyjából második osztályos lehettem, mikor az itteni közösségi házban hirdettek felvételt egy tánciskolába. Gondoltam elmegyek a próbaórára és, ha tetszik, kipróbálom. Szinte azonnal beleszerettem, mert a zene egyébként is közel áll hozzám, de az arra való táncolás tökéletesen kikapcsol. Sok fellépésen vettem részt kisebb koromban, de mostanában már inkább csak az edzésekre járok be. Ezek alapján úgy tűnhet, hogy szeretem a figyelmet és a rivalda fényt. Ez megint csak téves, mert eléggé visszahúzódó lány vagyok. Nehezen nyílok meg mások előtt (a kamera és a színpad persze más) és nem szeretek kezdeményezni. Életemben összesen két barátom volt, aki nem ovis szerelem persze. Az egyikkel nyolcadikban jártam, összesen 10 hónapot. Közös megegyezéssel a ballagás után szétmentünk. Jól éreztük magunkat együtt, de nem találtuk meg egymásban az igazit, viszont, azóta is beszélünk néha. A legutóbbi kapcsolatom körülbelül két hónapja ért véget. Ez a szakítás nem sikerült olyan szépre, mint az előző fiúmmal. A srácot a városban ismertem meg, egy közös ismerősünk mutatott be minket egymásnak. A sok közös vonásunk miatt éreztem idillikusnak a viszonyunkat, de rá kellett jönnöm, hogy nem illünk össze. Ő nem olyan volt, mint amilyen fiú nekem kell és mikor ezt közöltem vele csúnyán kiabálni kezdett velem. Rajta még nem egészen vagyok túl, de azt hiszem, készen állok egy újabb kapcsolatra, ha úgy hozza a sors.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Becenév: Eszti
Kor: 17
Születési idő/hely: Budapest, 1996. június 14.
Szeret: állatok, modellkedés, tánc
Nem szeret: bájcsevegés, hazudozás, mások megbántása
Szülők: Apja Szűcs Tamás 45 éves és van egy jól menő vállalkozása. Anyja Szűcsné Kerekes Ildikó 43 éves, egy kis étterem vezetője és szakácsa. A mostani "divat" ellenére ők nem váltak el. Eszter elég jó kapcsolatot ápol velük, bár elég keveset találkoznak, de főleg anyjával sokat beszélget.
Testvér: Van egy öccse, Szűcs Márknak hívják és 8 éves. Sokat játszik vele, ha kell szívesen vigyáz rá.
Legjobb barát: sok barátja van, de nincs legjobb
Csoport: A 11. b-be jár a Szent Johanában
Beszélt nyelvek: angol, francia (szeretne spanyolt is tanulni)
Hobbi: Kis kora óta modellkedik és táncol. Szinte minden szabadidejét a barátaival tölti és gyakran sportol.
Háziállat: Van két kutyája Bobby és Berta, mind a ketten vizslák.
Jellem: Kinézetre egy naív kislánynak tűnik, de igazából megvan a magához való esze. Nem tűri jól a konfliktusokat, ezért igyekszik elkerülni őket. A szeretteiért bármire képes.



Vissza az elejére Go down
 
Szűcs Eszter
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szent Johanna Gimi :: Archívum :: Karakter temető-
Ugrás: