Szent Johanna Gimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Szent Johanna Gimi


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Staff
Chat
Legutóbbi témák
» Karakterlap sablon
Szatmáry Kinga  Emptyby Báthory Áron Pént. Ápr. 17, 2015 11:04 pm

» Keresett karakterek
Szatmáry Kinga  Emptyby Szatmáry Kinga Hétf. Ápr. 13, 2015 3:15 pm

» Canon karakterek
Szatmáry Kinga  Emptyby Szatmáry Kinga Hétf. Ápr. 13, 2015 2:51 pm

» who will tell the story of your life?
Szatmáry Kinga  Emptyby Báthory Áron Pént. Aug. 22, 2014 11:21 am

» Henrikkkkk-let's go
Szatmáry Kinga  Emptyby Vendég Szomb. Júl. 12, 2014 7:04 am

» Mille Emili
Szatmáry Kinga  Emptyby Vendég Kedd Jún. 03, 2014 6:16 pm

» Mészáros Henrik
Szatmáry Kinga  Emptyby Vendég Vas. Jún. 01, 2014 9:47 pm

» I ♥ los angeles
Szatmáry Kinga  Emptyby Báthory Áron Vas. Jún. 01, 2014 2:27 pm

» Somewhere in neverland
Szatmáry Kinga  Emptyby Vendég Szomb. Május 31, 2014 8:01 pm

» Miami Life RPG
Szatmáry Kinga  Emptyby Vendég Szomb. Május 31, 2014 1:28 pm

Kiemelt társoldalak

 

 Szatmáry Kinga

Go down 
SzerzőÜzenet
Szatmáry Kinga
Admin
Admin
Szatmáry Kinga


Hozzászólások száma : 8

Szatmáry Kinga  Empty
TémanyitásTárgy: Szatmáry Kinga    Szatmáry Kinga  EmptySzer. Május 01, 2013 11:41 am



Szatmáry Kinga



[You must be registered and logged in to see this link.]

- Kenny kész vagy? – az ajtómon keresztül legjobb barátnőm hangját hallom meg. Fogadni mernék ha Ő most nem lenne valószínűleg apával egész este film maratont tartanánk és tutira nem egy buliba készülnék. A szüleim ritka jó kislánynak tartanak, így bárhova elmehetek, ahová csak szeretnék. Bár ha megtudnák, hogy most nem is Rachel- höz készülök, hanem egy egyetemi buliba lehet még büntetést is kapnék. Elvégre is ha megtudnák, hogy a kicsi lányuk mekkora egy ribanc tud lenni biztosan hatalmasat csalódnának, de most ez érdekel a legkevésbé, mivel ma este egy csomó egyetemista helyesebbnél helyesebb sráccal fogok bulizni. Ők pedig mit sem tudva a koromról valószínűleg mindenbe belemennek majd.
- Indulhatunk! – lépek ki az ajtón teljes ’harci díszben’ és mielőtt anyáék észrevennék a kirívó öltözékem kirohanok az ajtón be egyenesen Rachel kocsijába. Mi ketten mindig ott vagyunk a legjobbak és legrosszabbak között is. Azt hiszem ma az utóbbira fog sor kerülni. Legjobb barátnőm tövig nyomja a gázt, mire végre valahára neki leselkedünk az útnak. Körülbelül tizenöt perc elteltével meg is érkezünk az egyik Night Clubba, ami ma estére egyetemi tagoknak van kibérelve. Sima ügy. Már nem ez az első ilyen eset és most is könnyedén áthágunk a biztonsági őrökön. Beérve a buli már javában tart. Oda is csapódunk az első fiú társasághoz, akik az utunkba kerülnek és önfeledten táncolni kezdünk. Hirtelen egy kar fonódik a derekam köré és hagyom, hogy a fiú kezeivel felfedezze a testem minden egyes zegét- zugát. Mosolyogva fordulok meg és egyenesen a fiú élénk zölden csillogó szemeibe nézek. Nem volt hiba idejönnöm ma. Beletúrok a fiú hajába és hagyom, hogy azt tegyen velem, amit csak akar. Ma este ha kell még a bábja is leszek, vagy mint sem inkább a kurvája. Egyszer- kétszer már bejött az ilyen viselkedés és onnantól kezdve a koromtól függetlenül muszáj minden buli után egy újabb préda, mert ha nincs úgy tartom az nem az igazi.
- Nálad megyünk. Most. – suttogom a fiú füleibe ellentmondást nem tűrő hangon, mire Ő édesen elmosolyodik és megfogja a kezem majd kihúz a tömegből. Kiérve a klubból tudom csak igazán megnézni az arcát. Felettébb helyes és a szemében ott bújkál valami. Talán a vágy egy újabb szexre, de kitudja mit rejteget még ez a srác számomra, hiszen még a nevét sem tudom. Habár nem is igazán vagyok rá még kíváncsi. Ha jó lesz az éjszaka még az is elképzelhető, hogy a közeljövőben keresni fogom, de ez egyáltalán nem biztos. Jobb is ha csak egy éjszakás kaland lesz, mert nem lenne túl jó ha megtudja mennyi idős vagyok.
És aznap éjjel életem legcsodálatosabb éjszakáját éltem át. Ennek már másfél éve. Ugyanez rá két hónapra újból megismétlődött, de akkor már nem hagytuk annyiban. Lett folytatása és kereken egy telejs éve egy boldog párt alkotunk Daviddel.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Becenév: Kinga
Kor: 19
Születési idő/hely: Budapest, 1994. március 23.
Szeret: könyvek, lovak, ELTE, Dave
Nem szeret: gusztustalankodás, sötét elmék, plázacicák
Szülők: Ésiás Réka, 42, sokak szerint kiköpött édesanyám vagyok, mind külsőre, mind belsőre, nem gondolom úgy, hogy igazuk van, mert ez olyan, mintha nem lennék önálló személyiség, pedig ez nagyon nem így van, viszont ettől függetlenül meg van az egészséges anya- lánya kapcsolatunk.
Szatmáry Gergely, 42, édesapám kiskorom óta mindenben segít, amiben csak tud. Annak idején Ő tanított meg engem lovagolni, ami határozottan közel hozott minket egymáshoz. Azóta mondhatni titkon Ő a példaképem.
Testvér: Szatmáry Kitti, 15, kezdetekben nem voltunk túl jó testvérek, szó szerint ribancnak tartottam a húgom, de ez mára már szerencsémre megváltozott. Ugyan az új gót stílusa sem a kedvencem, de legalább már befogadóbb és normális, ezzel rendeződött a kapcsolatunk.
Legjobb barát: Renáta, de ezt nem igazán szoktam hangoztatni, sőt inkább le is tagadom. Csak az önbizalmát növelném azzal ha elmondanám neki.
Csoport: egyetemista
Beszélt nyelvek: magyar, angol, francia
Hobbi: karitatív munkát végzek
Háziállat: egy jól nevelt yorkishire terrier, melyet tavaly Andris 'barátunk' jól kikészített
Jellem: Eléggé összetettnek tartom a személyiségem, mert ha valaki a közelembe férkőzik azzal teljesen más vagyok, mint a többi emberrel. De persze ez nem azt jelenti, hogy nem kiáltok rájuk ha kell. Mindig reálisan látom a dolgokat és ebből jön, hogy rengeteget jótékonykodom. Az ismeretlen embereket is megpróbálom jobb útra téríteni, ami abból áll, hogy keményen elmondom a véleményem és onnantól kezdve nem érdekel ki- mit mondd rólam. Világ életemben jó tanuló voltam és az is maradok. Ezt az egy dolgot senki sem tudja elvenni tőlem.



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Szatmáry Kinga  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szatmáry Kinga    Szatmáry Kinga  EmptySzer. Május 01, 2013 8:08 pm

Elfogadva!


Nem tudok mit mondani, az szj példád még mindig tetszik, de ezt szerintem tudod és szerintem úgy hoztad Kinga jellemét, ahogy kell, szóval nem mondok semmit most már. Nyomás foglalózni, majd játszani. Jó mulatást!Smile


Vissza az elejére Go down
 
Szatmáry Kinga
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Szatmáry Kitti
» Szalai C. Kinga
» Kinga & Kitti - At Home

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szent Johanna Gimi :: Archívum :: Karakter temető-
Ugrás: